Modelowanie sylwetki – usuwanie cellulitu i tkanki tłuszczowej

Zabieg antycellulitowy na ciało - ujędrnienie i zwiększenie napięcia skóry

1 zabieg 250 zł
seria 6 zabiegów1200 zł
HI FU pelikany, bryczesy, brzuch, pośladki, uda1000-6000 zł

Zabieg antycellulitowy

Seria zabiegów antycellulitowych pomaga w zdecydowanym ujędrnieniu skóry oraz poprawie jej napięcia i elastyczności. Dzięki temu skóra staje się gładsza, a obwód ud, pośladków czy brzucha – mniejszy.

Zalecamy serię co najmniej trzech zabiegów w niedużych odstępach czasowych oraz zabieg przypominający po dłuższej przerwie.

 

Termoaktywny program antycellulitowy

Która z kobiet nie marzy o pięknych nogach bez cellulitu? Nie dajmy się zwieść: całkiem nie da się go pozbyć, bo taką strukturę ma nasza, kobieca skóra. Ale…. możemy sprawić, że zniknie nam z oczu. Jak to możliwe? Termoaktywny program anty-cellulitowy został tak opracowany przez markę Spa Abyss, że zmniejsza tkankę tłuszczową w newralgicznych miejscach i przede wszystkim ujędrnia skórę. Klientki z przyjemnością sięgają po centymetr krawiecki, by mierzyć obwody ud. Co najważniejsze, takich cudów można dokonać dosłownie w ostatniej chwili przed urlopem, ponieważ usuwanie cellulitu to zabieg, który możemy wykonywać co 48 godz! Zostało 2 tygodnie do wyjazdu na piękne wyspy greckie, a nasze nogi nie wyglądają dobrze? Zdążymy!

CO TO ZA ZABIEG ? To wyjątkowo skuteczna terapia, kształtująca i wyszczuplająca sylwetkę,wspomagająca walkę z cellulitem. Zmniejsza obwód ud, pośladków czy brzucha, co udowadniają pomiary dokonywane przed i po zabiegu, a rezultaty są widoczne nawet po pierwszym zabiegu !

DLA KOGO ? dla osób borykających się z cellulitem, którzy potrzebują ujędrnienia i napięcia skóry Jak często i kiedy wykonujemy ? do 6 zabiegów w 1 serii, najlepsze efekty w zabiegach co 48h