Peeling ziołowy DEEP PHYTO PEELING

Peeling ziołowy - głębokie złuszczanie skóry twarzy i ciała

1 dzień zabiegowy TWARZ – refreshing skóry, napiecie, zasuszenie zmian ropnych, odświeżenie, możliwe złuszczanie drobnoplatkowe300 zł
2 dni zabiegowe TWARZ – zabieg mocno oczyszczający, rozjaśnia skórę, zawęża pory, złuszczanie widoczne600 zł
3 dni zabiegowe TWARZ – mocne złuszczanie, nowa skóra jest świeża, mocna rewitalizacja, rozjasnienie drobnych przebarwien, zmniejszenie blizn potradzikowych, regeneracja800 zł
1 zabieg TWARZ+SZYJA/DEKOLT500 zł
1 zabieg PLECY600 zł

Peeling ziołowy

Głęboko złuszczające remedium na blizny, rozstępy oraz takie problemy skórne jak: przebarwienia, trądzik i nadmierne przetłuszczanie.

Najlepsze efekty przy serii zabiegów trwającej do 5 dni.

Po zabiegu peelingu ziołowego skóra staje się wyraźnie odmłodzona i wygładzona, a niedoskonałości skórne zdecydowanie mniej widoczne.

 

DEEP PHYTO PEELING (PILING ZIOŁOWY)

to innowacyjny peeling nowej generacji – alternatywa dla peelingów medycznych.

Są to kosmetyki oparte na naturalnych surowcach pozyskiwanych z nieskażonych cypryjskich gór Troodos. Produkty nie zawierają surowców pochodzenia zwierzęcego!

Proces produkcji podlega ścisłej kontroli pod kątem zgodności z europejskim standardami i ISO 9001, a następnie serii dokładnych badań laboratoryjnych i testów klinicznych. Na czele zespołu dermatologów-kosmetyków stoi dr Charalambous, który od 1990 roku, przy współpracy z chemikami, biologami botanicznymi oraz innymi specjalistami i ośrodkami badawczymi na Cyprze i za granicą, rozwija program leczenia i korekcji problemów dermatologicznych. Szczególną uwagę przywiązuje do problemu trądziku i negatywnych zmian w skórze po procesie remisji.

Do wyboru mamy 3 dni zabiegowe, po których uzyskujemy następujące efekty:
1 dzień zabiegowy – refreshing skóry, napiecie, zasuszenie zmian ropnych, odświeżenie, możliwe złuszczanie drobnoplatkowe
2 dni zabiegowe – zabieg mocno oczyszczający, rozjaśnia skórę, zawęża pory, złuszczanie widoczne
3 dni zabiegowe – mocne złuszczanie, nowa skóra jest świeża, mocna rewitalizacja, rozjasnienie drobnych przebarwien, zmniejszenie blizn potradzikowych, regeneracja.

Deep Phyto Peeling to zabieg, który pokochały klientki w całej Polsce.
Swoją skuteczność zawdzięcza wyjątkowemu połączenie peelingu ziołowego z mieszanką kwasów glikolowego i salicylowego. W początkowej fazie zabiegu dochodzi do interakcji białek naskórka z cząsteczkami kwasu tzw. efekt frost powodując lepsze efekty. Kremowe produkty zawierają keratolityczne składniki wspomagające szybkie i głębokie wynikanie w skórę głównego składnika – Spongilla (gąbka słodkowodna), który z kolei rozpuszczając się w skórze przekazuje jej rzadkie naturalnie występujące minerały. To pozwoliło całkowicie wyeliminować mechaniczny proces tarcia i jego negatywne konsekwencje.
Pomimo intensywnego działania cały zabieg przebiega bez komplikacji i zaczerwienienia, ponieważ produkty posiadają kremową konsystencję i nie zawierają nadtlenku wodoru.

Deep Phyto Peeling może być stosowany jako intensywna kuracja (seria 3-5 zabiegów) lub jednorazowy zabieg pielęgnacyjny.
Doskonale wygładza niedoskonałości skóry i rozjaśnia cerę. Niweluje blizny potrądzikowe i głębokie zmarszczki.

Zabieg jest rewelacyjny przy przebarwienach oraz w terapii antiaging.
Nałożenie maski z kwasami jest niestety nieprzyjemne.
Odczuwamy silne pieczenie przez ok 7-12 minut.
Wiatrak pomaga w pewnym stopniu zmniejszyć nieprzyjemne odczucia.
Dla takiego wspaniałego efektu z pewnością warto!