Pielęgnacyjne zabiegi na twarz

Peeling chemiczny jest zabiegiem polegającym na aplikacji jednej lub więcej substancji chemicznych powodujących przyspieszenie odnowy komórkowej. Jego natychmiastowe i widoczne działanie polega na (płytszym lub głębszym) złuszczeniu skóry, natomiast działanie długoterminowe powoduje regenerację skóry i produkcję nowego kolagenu, w wyniku czego skóra staje się nawilżona, bez zmarszczek, przebarwień i innych defektów.

MEDI+DERMA
FERULAC PEEL fotostarzenie, melasma, przebarwienia posłoneczne
FERULAC VALENCIA PEEL zabieg przeciwko fotostarzeniu, o silnym działaniu na zmarszczki,wiotkość, przebarwienia i utratę blasku skóry. Sprawdzi się w przypadku cery dojrzałej, potrzebującej silnej antyoksydacji i remodelingu. Poprawi stan skóry twarzy, szyi, dekoltu, a także dłoni.250-300 zł
DNA RECOVERY PEEL fotostarzenie, rogowacenie słoneczne, wsparcie melasmy250-300 zł
MANDELAC250-300 zł
AZELAC trądzik różowaty, naczynka, trądzik, hiperpigmentacj, fotostarzenie250-300 zł
LACTI skóra odwodniona, melasma, utrata jędrności i blasku250-300 zł
PYRUVIC trądzik, blizny potrądzikowe, średnio głębokie zmarszczki250-300 zł
SPA PEEL skóra łojotokowa, trądzik, zmarszczki mimiczne, szorstkość atopowa, blizny potrądzikowe250-300 zł
MELASES TRX pielęgnacja skóry z niejednorodną pigmentacją250-300 zł
MANDELAC skóra z oznakami starzenia, przebarwienia (starcze,ciążowe,sntykoncepcyjne), skóra łojotokowa, trądzikowa, trądzik różowaty, zapalenie mieszków włosowych250-300 zł
C-PEEL odwodnienie, naczynka, hiperpigmentacja, skóra starzejąca się250-300 zł
RETINOL oznaki starzenia się skóry, przebarwienia, rozstępy250-350 zł
NOMELAN CAFEICO melasma na poziomie skóry właściwej, średnio głębokie zmarszczki, blizny, rozstępy360 zł
KWASY150-300 zł
ABYSS SPA
DEEP PHYTO PEELING 1 dzień zabiegowy – refreshing skóry, napiecie, zasuszenie zmian ropnych, odświeżenie, możliwe złuszczanie drobnoplatkowe300 zł 1 zabieg
DEEP PHYTO PEELING 2 dni zabiegowe – zabieg mocno oczyszczający, rozjaśnia skórę, zawęża pory, złuszczanie widoczne550 zł
DEEP PHYTO PEELING 3 dni zabiegowe – mocne złuszczanie, nowa skóra jest świeża, mocna rewitalizacja, rozjasnienie drobnych przebarwien, zmniejszenie blizn potradzikowych, regeneracja800 zł
KAWITACJA Peeling kawitacyjny jest zabiegiem oczyszczającym skórę. Idealny dla każdego rodzaju skóry w każdym wieku. Złuszcza ją i działa głębiej od peelingów stosowanych w domu150 zł

PEELINGI MEDYCZNE MEDI + DERMA

Wszystkie nasze peelingi mają działanie keratolityczne, dzięki czemu powodują przyspieszoną odnowę komórkową skóry. Mogą być stosowane w celach estetycznych: oczyszczanie, odżywianie, nawilżanie lub zmniejszanie oznak starzenia, a także terapeutycznych: seboregulacje, redukcja blizn oraz depigmentacja.

Główne składniki aktywne, stężenie i pH naszych peelingów decydują o ich przeznaczeniu i głębokości działania.

CO MUSISZ WIEDZIEĆ O TYM ZABIEGU?

PEEL to bezpieczny i skuteczny peeling. Aby osiągnąć najlepsze efekty, zaleca się przeprowadzać go w seriach. O częstotliwości zadecyduje specjalista wykonujący zabieg (między 4-6 zabiegów).

Podczas nakładania peelingu możesz poczuć mrowienie lub uczucie ciepła, które ustąpi po kilku minutach.

Przez kilka dni po zabiegu unikaj opalania się, korzystania z solarium, basenu oraz sauny, a także intensywnego wysiłku fizycznego i zabiegów powodujących podrażnienie skóry.

Fotoprotekcja jest konieczna przez cały rok, niezależnie od zabiegów wykonywanych w gabinecie. Nie zapominaj o codziennym stosowaniu fotoprotektora SPF50 z linii Homecare (dostępnej w salonie).

DEEP PHYTO PEELING (PILING ZIOŁOWY)

to innowacyjny peeling nowej generacji – alternatywa dla peelingów medycznych.

Są to kosmetyki oparte na naturalnych surowcach pozyskiwanych z nieskażonych cypryjskich gór Troodos. Produkty nie zawierają surowców pochodzenia zwierzęcego!

Proces produkcji podlega ścisłej kontroli pod kątem zgodności z europejskim standardami i ISO 9001, a następnie serii dokładnych badań laboratoryjnych i testów klinicznych. Na czele zespołu dermatologów-kosmetyków stoi dr Charalambous, który od 1990 roku, przy współpracy z chemikami, biologami botanicznymi oraz innymi specjalistami i ośrodkami badawczymi na Cyprze i za granicą, rozwija program leczenia i korekcji problemów dermatologicznych. Szczególną uwagę przywiązuje do problemu trądziku i negatywnych zmian w skórze po procesie remisji.

Do wyboru mamy 3 dni zabiegowe, po których uzyskujemy następujące efekty:
1 dzień zabiegowy – refreshing skóry, napiecie, zasuszenie zmian ropnych, odświeżenie, możliwe złuszczanie drobnoplatkowe
2 dni zabiegowe – zabieg mocno oczyszczający, rozjaśnia skórę, zawęża pory, złuszczanie widoczne
3 dni zabiegowe – mocne złuszczanie, nowa skóra jest świeża, mocna rewitalizacja, rozjasnienie drobnych przebarwien, zmniejszenie blizn potradzikowych, regeneracja.

Deep Phyto Peeling to zabieg, który pokochały klientki w całej Polsce.
Swoją skuteczność zawdzięcza wyjątkowemu połączenie peelingu ziołowego z mieszanką kwasów glikolowego i salicylowego. W początkowej fazie zabiegu dochodzi do interakcji białek naskórka z cząsteczkami kwasu tzw. efekt frost powodując lepsze efekty. Kremowe produkty zawierają keratolityczne składniki wspomagające szybkie i głębokie wynikanie w skórę głównego składnika – Spongilla (gąbka słodkowodna), który z kolei rozpuszczając się w skórze przekazuje jej rzadkie naturalnie występujące minerały. To pozwoliło całkowicie wyeliminować mechaniczny proces tarcia i jego negatywne konsekwencje.
Pomimo intensywnego działania cały zabieg przebiega bez komplikacji i zaczerwienienia, ponieważ produkty posiadają kremową konsystencję i nie zawierają nadtlenku wodoru.

Deep Phyto Peeling może być stosowany jako intensywna kuracja (seria 3-5 zabiegów) lub jednorazowy zabieg pielęgnacyjny.
Doskonale wygładza niedoskonałości skóry i rozjaśnia cerę. Niweluje blizny potrądzikowe i głębokie zmarszczki.

Zabieg jest rewelacyjny przy przebarwienach oraz w terapii antiaging.
Nałożenie maski z kwasami jest niestety nieprzyjemne.
Odczuwamy silne pieczenie przez ok 7-12 minut.
Wiatrak pomaga w pewnym stopniu zmniejszyć nieprzyjemne odczucia.
Dla takiego wspaniałego efektu z pewnością warto!